Dobrý den, touhle cestou bych chtěla poděkovat Vaši realitní kanceláři a hlavně panu Šrámkovi. Pan Šrámek je opravdu profesionál, který dělá svoji práci s láskou a poctivosti. Všem doporučuji! :)
Pan Šrámek je profesionál, vstřícný, rychlý, ochotný, pokud bude třeba něco řešit do budoucna, obrátíme se na něj. Děkujeme.
Chtěl bych poděkovat panu Šrámkovi za příkladnou spolupráci. Je to skvělý profesionál, kéž by bylo více makléřů, jako je on.
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu makléři Šrámkovi za jeho velkou profesionalitu při prodeji mé nemovitosti.
Profík, pan Šrámek je ze staré školy, vše tip ťop.
Pan makléř Šrámek je veliký profesionál a po celou dobu zprostředkování koupě nemovitosti nám byl velice nápomocen. Jeho přístup byl vždy proaktivní a zjistil odpovědi na všechny naše dotazy. Chtěl bych tímto panu Šrámkovi za jeho perfektní servis jménem celé naší rodiny poděkovat.
Kvalitní, prozákaznický přístup. Prodej proběhl z mého pohledu v podstatě bezstarostně, rychle a celkově nad očekávání. Veškerý servis zajistil pan Šrámek a tímto mu i děkuji. Služby doporučuji.
Vřele doporučuji. Koupě nemovitosti proběhla v naprostém pořádku. Byl jsem velmi mile překvapen s přístupem, rychlostí a kvalitou služeb, jenž nám poskytla tato realitní kancelář, konkrétně pan Petr Šrámek. V případě koupě nebo prodeje realit, bych neváhal se na něj znovu obrátit.
Prodej proběhl hladce. Pokud chcete profesionální služby, slušné zacházení a lidský přístup, kontaktujte pana Petra Šrámka. P.J.
Dobrý den, při nákupu nemovitosti jsme spolupracovali s panem Petrem Šrámkem. Komunikace a spolupráce s ním byla naprosto perfektní. Platilo vše na čem jsme se domluvili, byl vstřícný, komunikativní a ochotný. Rádi s ním budeme spolupracovat i v budoucnu. Pavel a Barbora Zajícovi
Při koupi bytu jsme spolupracovali s panem Šrámkem a byli jsme nad míru spokojeni. Dal nám dostatek času na všechny úkony, vše zařídil a vždy se nám vše snažil co nejlépe (a s klidem) vysvětlit. Rozhodně doporučujeme. Radim Chvaja a Markéta Poledníková
Při spolupráci se společností Victoria Corporation proběhlo vše v naprostém pořádku a na profesionální úrovni. Předání nemovitosti, smluvní dokumentace, výborná komunikace směrem ke klientovi. Doporučuji!!!
S panem Šrámkem jsme spolupracovali dlouhodobě v oblasti jak pronájmů, tak prodejů. Jeho profesionální a osobní přístup mohu jen doporučit. Mnohokrát nám s nemovitostmi pomohl i nad rámec svých povinností. Mohu potvrdit, že není samozřejmostí najít vždy dobrého realitního makléře, proto bych chtěla panu Šrámkovi poděkovat za dlouholetou výbornou spolupráci.
“Naprostá spokojenost se službou RK. Osobně jsem velmi nedůvěřivý tvor a za vším vidím něco nekalého. Práce realitního makléře společnosti pana Petra Šrámka je naprosto precizní a přesvědčil mne, že je špičkou v oboru. Mohu jen doporučit. Petr Lička”
Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala a vyzdvihla opravdu profesionální služby Vašeho kolegy, pana Petr Šrámka z pobočky v Ostravě. Servis, komunikace, vstřícnost, ochota a lidský přístup - vše perfektní. Díky jeho službě máme vytouženou chalupu v Beskydech. Ještě jednou díky a přejeme mu další spokojené zákazníky. S pozdravem Naďa Koždoňová a Tomáš Savr, noví spokojení majitelé.
Perfektní spolupráce a poradenství při koupi družstevního bytu. Pan Šrámek měl vše pozjišťováno a připraveno. Až budu příště řešit prodej nebo koupi nemovitosti, vím, že se na něj znovu obrátím.
S takovou pečlivostí a profesionalitou jsem se ještě u realitní kanceláře nesetkal. Opravdu. Velmi přátelští, vše vysvětlí do detailů, snaží se, aby transakce byl co nejméně nepříjemná. Převzali prodej mé nemovitosti po jiné RK. Velmi kvalitní práce. Doporučuji!
Dlouho jsem vybíral realitní kancelář pro prodej naší komerční nemovitosti. Nakonec jsem si vybral RK VICTORIA díky referencím, které jsem obdržel. Musím konstatovat, že realizace odpovídala přesně foto referencím na webu a také mému zadání, zároveň byly služby velmi profesionální a rychlé bez jakýchkoliv problémů.
Výborná spolupráce s p.Šrámkem.
Se službami jsem byla velmi spokojená. V krátkém čase vypracovali, pro mne velmi důležitou, strategii prodeje mé nemovitosti. Postupovali zcela podle mých představ a sami navrhli některé změny, které vedly k ještě lepšímu výsledku. Odvedli perfektní práci a poskytli mi zcela nadstandartní služby za velmi rozumnou cenu. Určitě budu doporučovat dál.
Dobry den, děkuji za Vaši práci a pomoc, taky za doporučení finančního poradce jsem moc ráda, že jste mi dopomohli k bytu právě Vy :) Ráda jsem Vás poznala a ráda Vás budu doporučovat. Krásný den a ať se Vám daří.
Maximální spokojenost, výborná spolupráce s panem Šrámkem, který ve všem vyšel vstříc. Rychlost a komunikace na vysoké úrovni.
Naše spolupráce se společností RK VICTORIA Studio trvá již několik let. Při výběru jsme kladli důraz na schopnosti firmy reagovat na přání klienta, který se nepohybuje v oboru realitních služeb a formuluje tedy své představy poněkud laicky. Současně nás zaujala vysoká úroveň. Seriózní jednání a plnění všech termínů bylo a je zde samozřejmostí. Naše zkušenosti ze spolupráce jsou jen ty nejlepší.
Provádění uvedených služeb hodnotíme jako profesionální a nemáme žádné námitky. Oceňujeme komunikativnost jednotlivých pracovníků a partnerů Vaší firmy nejen vůči výboru SVJ, ale i ve vztahu k jednotlivým, vlastníkům naší nemovitosti.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení